siluva.lt
400 m. Jubiliejus 
Archyvas

Naujienų archyvas

2008 04 10 Komunikavimo rengiantis Jubiliejui mokytasi iš VDU specialistų
Paskelbta: 2008-04-17

Balandžio 10 d. Kauno arkivyskupijos kurijoje vyko įvairių katalikiškų institucijų darbuotojų susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto komunikacijos specialistėmis Lina Auškalniene ir Laura Auksutytė.

Šio susitikimo tikslas buvo įgyti daugiau žinių ir patirties, kaip informaciniu požiūriu geriau pasirengti Šiluvos Jubiliejui. Gegužę vyksiantis arkivyskupijos Eucharistinis kongresas taip pat skatina gerai apgalvoti ir profesionaliai parengti savo institucijų prisistatymus (lankstinukus, palapines ir kt.) visuomenei šiame renginyje. Be pagrindinių kurijos institucijų darbuotojų, susitikime dalyvavo katalikiškų mokyklų vadovai, Kauno kunigų seminarijos, Gyvenimo ir tikėjimo instituto ir kitų nevyriausybinių organizacijų nariai.

Informacinio darbo patirties semtasi klausant L. Auškalnienės ir L. Auksutytės pristatyto pranešimo „VDU viešosios komunikacijos skyriaus patirtis“, kuriuo mėginta atskleisti komunikacijos vaidmenį organizacijos veikloje, svarbiausius informacijos apie save pateikimo principus, taip pat aptarti būdai, kaip palaikyti sėkmingus organizacijos ryšius su žiniaklaida bei vidinę komunikaciją, kas svarbu informaciniu požiūriu rengiant projektus bei pateikiant pranešimus apie renginius ir kt.

Kauno arkivyskupijos spaudos tarnyba, tel.  (37) 409025 , el. paštas info@kn.lcn.lt