siluva.lt
400 m. Jubiliejus 
Archyvas

Naujienų archyvas

2008 08 03–10 Paveikslo viešnagei Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje pasibaigus
Paskelbta: 2008-08-122008 metų rugpjūčio 3 d. Šiluvos Dievo Motinos paveikslo kopija iškilmingai sutikta Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Sutikime dalyvavo Lietuvos kariuomenės rdinaras vyskupas Eugenijus Bartulis, kariuomenės ordinariato kapelionai, Kauno mieste dislokuotų uniformuotų struktūrų kariai, pareigūnai, tarnautojai, bažnyčios rektorato bendruomenė, visuomeninių organizacijų atstovai ir visi visi, trokštantys dar ir dar kartą susitikti su Dievo Motina.

Šio Padėkos susitikimo akimirkas įprasminome pateikiama dokumentika (nuotraukomis, kvietimais, programa žr. http://www.siluva.lt/index.php?id=114&nid=243 ir tiesiog Žodžiais, išgyventais drauge bendro buvimo metu).

Dievo Motina, ir aš, ir Tu, ir mes visi drauge, uniformuotų struktūrų atstovai, dėkojame Tau už kilnius kasdieninius darbus, meilę ir tvirtą tikėjimą Tavo ir mūsų visų ateitimi.

Dievo Motina, padėk mums branginti visą tai, ką gavome iš protėvių, suteik mums tvirtybės ir drąsos atsakyti už savo šiandieną, padėk mums mokytis iš istorijos pasisemti ne tik įspūdingų ir iškalbingų faktų, bet ir išminties, atsakomybės bei padorumo.

Dievo Motina, padėk mums kurti ir stiprinti mūsų meilės ir pasididžiavimo kupiną – tėvynę Lietuvą.Iš padėkos žodžių Dievo Motinai Šiluvos bazilikos paveikslo viešnagei pasibaigus